KPSE01F20-41S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPSE01F20-41S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPSE01F20-41S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 932 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 932 pcs
  • Pranešimas
KPSE01F20-41S specifikacijos
Dalies numeris KPSE01F20-41S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 932 pcs Duomenų lapas KPSE01F20-41S.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 20-41 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPSE
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPSE01F20-41S
KPSE01F2041S
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 41 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPSE01F20-39P
KPSE01F20-39P
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1054 pcs
parsisiųsti: KPSE01F20-39P.pdf
RFQ
KPSE01F20-41SY
KPSE01F20-41SY
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 984 pcs
parsisiųsti: KPSE01F20-41SY.pdf
RFQ
KPSE01F20-39PX
KPSE01F20-39PX
Sandelyje: 1022 pcs
parsisiųsti: KPSE01F20-39PX.pdf
KPSE01F20-41SXF0
KPSE01F20-41SXF0
apibūdinimas: CONN RCP HSG FMALE 41POS INLINE
parsisiųsti: KPSE01F20-41SXF0.pdf
KPSE01F20-41SX
KPSE01F20-41SX
Sandelyje: 985 pcs
parsisiųsti: KPSE01F20-41SX.pdf
KPSE01F20-41PW
KPSE01F20-41PW
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: KPSE01F20-41PW.pdf
parsisiųsti: KPSE01F20-41P.pdf
KPSE01F20-41SW
KPSE01F20-41SW