KPSE01F18-32P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPSE01F18-32P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPSE01F18-32P.pdf
  • Pranešimas
KPSE01F18-32P specifikacijos
Dalies numeris KPSE01F18-32P Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1321 pcs Duomenų lapas KPSE01F18-32P.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 18-32 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPSE
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPSE01F18-32P
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 32 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPSE01F18-32SW
KPSE01F18-32SW
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1208 pcs
parsisiųsti: KPSE01F18-32SW.pdf
RFQ
KPSE01F18-32PW
KPSE01F18-32PW
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1264 pcs
parsisiųsti: KPSE01F18-32PW.pdf
RFQ
KPSE01F18-32PY
KPSE01F18-32PY
parsisiųsti: KPSE01F18-32PY.pdf
KPSE01F18-11PX
KPSE01F18-11PX
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: KPSE01F18-11PX.pdf
KPSE01F16-8SW
KPSE01F16-8SW
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: KPSE01F16-8SW.pdf
KPSE01F18-32PX
KPSE01F18-32PX