KPSE01E16-26SW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPSE01E16-26SW
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPSE01E16-26SW.pdf
  • Pranešimas
KPSE01E16-26SW specifikacijos
Dalies numeris KPSE01E16-26SW Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1514 pcs Duomenų lapas KPSE01E16-26SW.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 16-26 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPSE
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPSE01E16-26SW
KPSE01E1626SW
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A