KJL7T19B32SAL
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJL7T19B32SAL
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Duomenų lapai:
RoHs statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Akcijų būklė 624 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 624 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
KJL7T19B32SAL specifikacijos
Dalies numeris KJL7T19B32SAL Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Galimas kiekis 624 pcs Duomenų lapas
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 19-32
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Cadmium over Electroless Nickel
Serija KJL Pakuotė Bulk
Kiti vardai 111105-0192 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 32
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Plastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Olive Drab
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -