KJL7T15B18SN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJL7T15B18SN
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KJL7T15B18SN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KJL7T15B18SN specifikacijos
Dalies numeris KJL7T15B18SN Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4752 pcs Duomenų lapas KJL7T15B18SN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-3 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KJL
Pakuotė Bulk Kiti vardai 111031-0010
IKJL7T15B18SN
IKJL7T15B18SN-ND
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 18 Montavimo tipas Panel Mount
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold