KJL6T19B32SN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJL6T19B32SN
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KJL6T19B32SN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 441 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 441 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KJL6T19B32SN specifikacijos
Dalies numeris KJL6T19B32SN Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 441 pcs Duomenų lapas KJL6T19B32SN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 19-32 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KJL
Pakuotė Bulk Kiti vardai 111080-0004
IKJL6T19B32SN
IKJL6T19B32SN-ND
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 32 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold