KJL6T17N55PA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJL6T17N55PA
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KJL6T17N55PA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KJL6T17N55PA specifikacijos
Dalies numeris KJL6T17N55PA Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4562 pcs Duomenų lapas KJL6T17N55PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija KJL
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKJL6T17N55PA
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 55 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold