KJL6F25B61SN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJL6F25B61SN
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KJL6F25B61SN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KJL6F25B61SN specifikacijos
Dalies numeris KJL6F25B61SN Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4963 pcs Duomenų lapas KJL6F25B61SN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 25-61 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KJL
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKJL6F25B61SN
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 61 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Strain Relief
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold