KJL5E25B29PAL
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJL5E25B29PAL
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG MALE 29POS PNL MT
Duomenų lapai:
RoHs statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Akcijų būklė 517 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 517 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
KJL5E25B29PAL specifikacijos
Dalies numeris KJL5E25B29PAL Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT HSG MALE 29POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Galimas kiekis 517 pcs Duomenų lapas
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 25-29
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Cadmium over Electroless Nickel
Serija KJL Pakuotė Bulk
Kiti vardai 111425-0019 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 29
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Plastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Olive Drab
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 29 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -