KJL5E13B35SN
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJL5E13B35SN
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CIRCULAR
Duomenų lapai:
RoHs statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Akcijų būklė 616 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 616 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
KJL5E13B35SN specifikacijos
Dalies numeris KJL5E13B35SN Gamintojas Cannon
apibūdinimas CIRCULAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Galimas kiekis 616 pcs Duomenų lapas
Serija * Kiti vardai 111422-0004
Išsamus aprašymas Position Circular Connector
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KJL5E13B4PN
KJL5E13B4PN
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CIRCULAR
Sandelyje: 722 pcs
parsisiųsti:
RFQ
KJL5E15B18PN
KJL5E15B18PN
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CIRCULAR
Sandelyje: 616 pcs
parsisiųsti:
RFQ
KJL5E15B18SN
KJL5E15B18SN
Sandelyje: 687 pcs
KJL5E11B35PN
KJL5E11B35PN
Sandelyje: 788 pcs
KJL5E13N35SN
KJL5E13N35SN
Sandelyje: 719 pcs
KJL5E11B5PN
KJL5E11B5PN
Sandelyje: 835 pcs
KJL5E13B98PN
KJL5E13B98PN
Sandelyje: 586 pcs
KJL5E11B35PNL
KJL5E11B35PNL
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 13POS PNL MT
Sandelyje: 839 pcs
KJL5E11B35SN
KJL5E11B35SN
Sandelyje: 631 pcs
KJL5E13B35PNL
KJL5E13B35PNL
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 22POS PNL MT
Sandelyje: 762 pcs
KJL5E13B98PNL
KJL5E13B98PNL
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 10POS PNL MT
Sandelyje: 661 pcs
KJL5E13B35PN
KJL5E13B35PN
Sandelyje: 538 pcs
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus