KJL3T25B61PA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJL3T25B61PA
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KJL3T25B61PA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KJL3T25B61PA specifikacijos
Dalies numeris KJL3T25B61PA Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5148 pcs Duomenų lapas KJL3T25B61PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 25-61 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KJL
Pakuotė Bulk Kiti vardai 111109-0141
IKJL3T25B61PA
IKJL3T25B61PA-ND
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 61 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold