KJL3T25B37SN
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJL3T25B37SN
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KJL3T25B37SN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KJL3T25B37SN specifikacijos
Dalies numeris KJL3T25B37SN Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5694 pcs Duomenų lapas KJL3T25B37SN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 25-37 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KJL
Pakuotė Bulk Kiti vardai 111109-0320
IKJL3T25B37SN
IKJL3T25B37SN-ND
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 37 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 37 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold