KJB7T25W61PN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB7T25W61PN
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KJB7T25W61PN specifikacijos
Dalies numeris KJB7T25W61PN Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1354 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-3 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KJB
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 61
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold