KJB7T25W29HN
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB7T25W29HN
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KJB7T25W29HN.pdf
  • Pranešimas
KJB7T25W29HN specifikacijos
Dalies numeris KJB7T25W29HN Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4680 pcs Duomenų lapas KJB7T25W29HN.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS statusas Bulk Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 29 Montavimo tipas Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
Gamintojo kodas KJB7T25W29HN Didelis skersmuo tiekiamas 25-29
funkcijos - Išplėstas aprašymas 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
apibūdinimas CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP Dabartinis įvertinimas -