KJB7T23W55PC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB7T23W55PC
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
  • Pranešimas
KJB7T23W55PC specifikacijos
Dalies numeris KJB7T23W55PC Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4101 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-3 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KJB
Pakuotė Bulk Orientacija C
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 55
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -