KJB7T23W53JE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB7T23W53JE
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
  • Pranešimas
KJB7T23W53JE specifikacijos
Dalies numeris KJB7T23W53JE Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5075 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-3 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KJB
Pakuotė Bulk Orientacija E
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 53
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -