KJB7T23W21BN
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB7T23W21BN
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN HSG RCPT 21POS JAM NUT SKT
Duomenų lapai: KJB7T23W21BN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
KJB7T23W21BN specifikacijos
Dalies numeris KJB7T23W21BN Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN HSG RCPT 21POS JAM NUT SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1814 pcs Duomenų lapas KJB7T23W21BN.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 16 Naudojimas Unshielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Female Sockets
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Olive Drab Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 21 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Panel Mount Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas KJB7T23W21BN
Didelis skersmuo tiekiamas 23-21 Įdėkite medžiagą -
Apima - funkcijos -
Išplėstas aprašymas 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount apibūdinimas CONN HSG RCPT 21POS JAM NUT SKT