KJB7T23F21JN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB7T23F21JN
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KJB7T23F21JN specifikacijos
Dalies numeris KJB7T23F21JN Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1449 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija KJB
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 21
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold