KJB7T21F41SBL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB7T21F41SBL
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
KJB7T21F41SBL specifikacijos
Dalies numeris KJB7T21F41SBL Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4105 pcs Duomenų lapas
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 21-41
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Electroless Nickel
Serija KJB Pakuotė Bulk
Orientacija B Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 41 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Medžiagų degumo įvertinimas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Plastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -