KJB7T15W19PEL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB7T15W19PEL
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KJB7T15W19PEL specifikacijos
Dalies numeris KJB7T15W19PEL Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5954 pcs Duomenų lapas
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 15-19
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Cadmium over Electroless Nickel
Serija KJB Pakuotė Bulk
Orientacija E Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 19 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Medžiagų degumo įvertinimas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Įdėkite medžiagą Plastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Olive Drab
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -