KJB7T15F18JE
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB7T15F18JE
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
KJB7T15F18JE specifikacijos
Dalies numeris KJB7T15F18JE Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4520 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija KJB
Pakuotė Bulk Orientacija E
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 18
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -