KJB6T25W29HD
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB6T25W29HD
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KJB6T25W29HD.pdf
  • Pranešimas
KJB6T25W29HD specifikacijos
Dalies numeris KJB6T25W29HD Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4128 pcs Duomenų lapas KJB6T25W29HD.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS statusas Bulk Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 29 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Gamintojo kodas KJB6T25W29HD Didelis skersmuo tiekiamas 25-29
funkcijos Shielded Išplėstas aprašymas 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
apibūdinimas CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP Dabartinis įvertinimas -