KJB6T23F55HA
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB6T23F55HA
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
KJB6T23F55HA specifikacijos
Dalies numeris KJB6T23F55HA Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5856 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija KJB
Pakuotė Bulk Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 55
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -