KJB6T23F21JA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB6T23F21JA
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 929 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 929 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KJB6T23F21JA specifikacijos
Dalies numeris KJB6T23F21JA Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 929 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija KJB
Pakuotė Bulk Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 21
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold