KJB6T21W41SAL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB6T21W41SAL
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Duomenų lapai: KJB6T21W41SAL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KJB6T21W41SAL specifikacijos
Dalies numeris KJB6T21W41SAL Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4474 pcs Duomenų lapas KJB6T21W41SAL.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 21-41
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Cadmium over Electroless Nickel
Serija KJB Pakuotė Bulk
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 41 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Medžiagų degumo įvertinimas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Įdėkite medžiagą Plastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Olive Drab
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel
Sujungimo veržlės skersmuo 1.625" (41.28mm) Susisiekimo tipas Crimp