KJB6T21W41AE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB6T21W41AE
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KJB6T21W41AE specifikacijos
Dalies numeris KJB6T21W41AE Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1509 pcs Duomenų lapas
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 21-41
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Cadmium over Electroless Nickel
Serija KJB Pakuotė Bulk
Orientacija E Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 41 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Plastic
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant Apima -
Būsto spalva Olive Drab funkcijos Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel Sujungimo veržlės skersmuo 1.625" (41.28mm)