KJB6T21F41SB
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB6T21F41SB
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KJB6T21F41SB.pdf
  • Pranešimas
KJB6T21F41SB specifikacijos
Dalies numeris KJB6T21F41SB Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3992 pcs Duomenų lapas KJB6T21F41SB.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija KJB
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKJB6T21F41SB
Orientacija B Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 41 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold