KJB6T19W32SA
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB6T19W32SA
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KJB6T19W32SA.pdf
  • Pranešimas
KJB6T19W32SA specifikacijos
Dalies numeris KJB6T19W32SA Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5806 pcs Duomenų lapas KJB6T19W32SA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 19-32 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KJB
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKJB6T19W32SA
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 32 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold