KJB6T19W32BD
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB6T19W32BD
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KJB6T19W32BD specifikacijos
Dalies numeris KJB6T19W32BD Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1365 pcs Duomenų lapas
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 19-32
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Cadmium over Electroless Nickel
Serija KJB Pakuotė Bulk
Orientacija D Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 32 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Plastic
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant Apima -
Būsto spalva Olive Drab funkcijos Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel Sujungimo veržlės skersmuo 1.500" (38.10mm)