KJB6T19J32PN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB6T19J32PN
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KJB6T19J32PN specifikacijos
Dalies numeris KJB6T19J32PN Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1737 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Composite
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KJB
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 32
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -