KJB6T17W26SE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB6T17W26SE
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KJB6T17W26SE specifikacijos
Dalies numeris KJB6T17W26SE Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1610 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 17-26 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KJB
Pakuotė Bulk Orientacija E
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold