KJB6T17F26HN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB6T17F26HN
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KJB6T17F26HN specifikacijos
Dalies numeris KJB6T17F26HN Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1435 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija KJB
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold