KJB6T17F26BE
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB6T17F26BE
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN HSG PLUG 26POS CABLE SKT
Duomenų lapai: 1.KJB6T17F26BE.pdf2.KJB6T17F26BE.pdf
  • Pranešimas
KJB6T17F26BE specifikacijos
Dalies numeris KJB6T17F26BE Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN HSG PLUG 26POS CABLE SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4681 pcs Duomenų lapas 1.KJB6T17F26BE.pdf2.KJB6T17F26BE.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 20 Naudojimas Shielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Female Sockets
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Silver Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 26 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo kodas KJB6T17F26BE Didelis skersmuo tiekiamas 17-26
Įdėkite medžiagą Aluminum Alloy, Electroless Nickel Apima -
funkcijos Coupling Nut Išplėstas aprašymas 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
apibūdinimas CONN HSG PLUG 26POS CABLE SKT Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas 1.391" (35.33mm) Sujungimo veržlės skersmuo Electroless Nickel