KJB6T15J18JN
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB6T15J18JN
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KJB6T15J18JN specifikacijos
Dalies numeris KJB6T15J18JN Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4397 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Composite
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KJB
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 18
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -