KJB0T25W29HE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB0T25W29HE
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
KJB0T25W29HE specifikacijos
Dalies numeris KJB0T25W29HE Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4433 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 25-29 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KJB
Pakuotė Bulk Orientacija E
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 29
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Flange
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -