KJB0T23W55JE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB0T23W55JE
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KJB0T23W55JE specifikacijos
Dalies numeris KJB0T23W55JE Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1059 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 23-55 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KJB
Pakuotė Bulk Orientacija E
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 55
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Flange
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold