KJB0T23W53SCL
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB0T23W53SCL
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN HSG RCPT 53POS WALL MNT SKT
Duomenų lapai: KJB0T23W53SCL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KJB0T23W53SCL specifikacijos
Dalies numeris KJB0T23W53SCL Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN HSG RCPT 53POS WALL MNT SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4042 pcs Duomenų lapas KJB0T23W53SCL.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 20 Naudojimas Unshielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Female Sockets
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Olive Drab Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 53 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Panel Mount Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo kodas KJB0T23W53SCL Didelis skersmuo tiekiamas 23-53
Įdėkite medžiagą - Apima -
funkcijos - Išplėstas aprašymas 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
apibūdinimas CONN HSG RCPT 53POS WALL MNT SKT Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded