KJB0T21W41JC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB0T21W41JC
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KJB0T21W41JC specifikacijos
Dalies numeris KJB0T21W41JC Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4799 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 21-41 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KJB
Pakuotė Bulk Orientacija C
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 41
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Flange
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -