KJB0T21F41HN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB0T21F41HN
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KJB0T21F41HN specifikacijos
Dalies numeris KJB0T21F41HN Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1305 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija KJB
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 41
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Flange
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold