KJB0T19F32SBL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB0T19F32SBL
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KJB0T19F32SBL specifikacijos
Dalies numeris KJB0T19F32SBL Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2172 pcs Duomenų lapas
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 19-32
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Electroless Nickel
Serija KJB Pakuotė Bulk
Orientacija B Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 32 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Flange
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įdėkite medžiagą Plastic
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant Apima -
Būsto spalva Silver funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount