KJB0T19F32BE
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB0T19F32BE
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN HSG RCPT 32POS WALL MNT SKT
Duomenų lapai: 1.KJB0T19F32BE.pdf2.KJB0T19F32BE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
KJB0T19F32BE specifikacijos
Dalies numeris KJB0T19F32BE Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN HSG RCPT 32POS WALL MNT SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2823 pcs Duomenų lapas 1.KJB0T19F32BE.pdf2.KJB0T19F32BE.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 20 Naudojimas Unshielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Female Sockets
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Silver Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 32 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Panel Mount Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas KJB0T19F32BE
Didelis skersmuo tiekiamas 19-32 Įdėkite medžiagą -
Apima - funkcijos -
Išplėstas aprašymas 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount apibūdinimas CONN HSG RCPT 32POS WALL MNT SKT