KJB0T17M26PE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB0T17M26PE
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KJB0T17M26PE specifikacijos
Dalies numeris KJB0T17M26PE Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5890 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Composite
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija KJB
Pakuotė Bulk Orientacija E
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Flange
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -