KJB0T17J26SDL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB0T17J26SDL
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Duomenų lapai:
RoHs statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
  • Pranešimas
KJB0T17J26SDL specifikacijos
Dalies numeris KJB0T17J26SDL Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Galimas kiekis 5538 pcs Duomenų lapas
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 17-26
"Shell" medžiaga Thermoplastic "Shell Finish" Cadmium over Electroless Nickel
Serija KJB Pakuotė Bulk
Kiti vardai 113017-1412 Orientacija D
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 26
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Vendor undefined / Vendor undefined Įdėkite medžiagą Plastic
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant Apima -
Būsto spalva Olive Drab funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount