KJB0T17J26JN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB0T17J26JN
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
KJB0T17J26JN specifikacijos
Dalies numeris KJB0T17J26JN Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5939 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 17-26 "Shell" medžiaga Composite
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KJB
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Flange
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -