KJB0T15W19SBL
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB0T15W19SBL
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KJB0T15W19SBL specifikacijos
Dalies numeris KJB0T15W19SBL Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2766 pcs Duomenų lapas
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 15-19
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Cadmium over Electroless Nickel
Serija KJB Pakuotė Bulk
Orientacija B Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 19 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Flange
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Plastic
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant Apima -
Būsto spalva Olive Drab funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount