KJB0T15J18AN
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJB0T15J18AN
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN HSG RCPT 18POS WALL MNT PIN
Duomenų lapai: KJB0T15J18AN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KJB0T15J18AN specifikacijos
Dalies numeris KJB0T15J18AN Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN HSG RCPT 18POS WALL MNT PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4808 pcs Duomenų lapas KJB0T15J18AN.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 20 Naudojimas Unshielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Male Pins
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Thermoplastic
Serija MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Olive Drab Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 18 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Panel Mount Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo kodas KJB0T15J18AN Didelis skersmuo tiekiamas 15-18
Įdėkite medžiagą - Apima -
funkcijos - Išplėstas aprašymas 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
apibūdinimas CONN HSG RCPT 18POS WALL MNT PIN Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded