KJA6T25W37PA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJA6T25W37PA
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 37POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KJA6T25W37PA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 375 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 375 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
KJA6T25W37PA specifikacijos
Dalies numeris KJA6T25W37PA Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 37POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 375 pcs Duomenų lapas KJA6T25W37PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 25-37 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KJA
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKJA6T25W37PA
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 37 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 37 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -