KJA6T25F61PA
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJA6T25F61PA
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KJA6T25F61PA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KJA6T25F61PA specifikacijos
Dalies numeris KJA6T25F61PA Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5887 pcs Duomenų lapas KJA6T25F61PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija KJA
Pakuotė Bulk Kiti vardai 111443-0039
IKJA6T25F61PA
IKJA6T25F61PA-ND
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 61 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold