KJA0T25W43PA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJA0T25W43PA
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KJA0T25W43PA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KJA0T25W43PA specifikacijos
Dalies numeris KJA0T25W43PA Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5444 pcs Duomenų lapas KJA0T25W43PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 25-43 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KJA
Pakuotė Bulk Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 43
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Flange
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -