KJA0T25F37PN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KJA0T25F37PN
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 37POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KJA0T25F37PN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KJA0T25F37PN specifikacijos
Dalies numeris KJA0T25F37PN Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 37POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4960 pcs Duomenų lapas KJA0T25F37PN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija KJA
Pakuotė Bulk Kiti vardai 111434-0505
IKJA0T25F37PN
IKJA0T25F37PN-ND
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 37 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 37 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold